TOSHIBA E-CORE LED TUBE İLE GELENEKSEL FLORASAN LAMBALARA ELVEDA

120 senedir aydınlatma ürünleri üreten TOSHIBA, geleceğin aydınlatma teknolojisi LED alanında da iddialı ürünlerle öne çıkıyor. Toshiba LED Aydınlatma ürünlerine yeni eklenen E-CORE LED TUBE Lamba ürünü ile Türkiye ürün gamını genişletiyor. E-Core Led Tube ile geleneksel florasan lambalara elveda.

E-CORE LED TUBE 160° ışık dağılımı ve 105lm/W değeri ile tüp sınıfındaki en önemli modeli temsil ediyor. E-CORE LED G13 tüp, geleneksel olarak 85lm / W civarında ortalama bir enerji verimliliği oranına sahip T8 lineer floresan lambalar yerine tasarlanmış bulunuyor. Ofisler ve geniş mekanlar için LED TUBE size mükemmel ışık sağlamakla beraber, parlak ışık sağladığı gibi düşük tüketimle de dikkat çekiyor.

800 ile 2200 lm arası sıcak beyaz ,nötr beyaz ve soğuk beyaz olmak üzere 3 farklı ışık renkleri bulunuyor. 9w,19w,22w lık seçenekleri ile pazara sunulan ürünler aynı zamanda Paris de ki Louvre Müzesinin aydınlatılmasında da kullanıldı.

Standart ürünlerle aynı duya, aynı ışık renklerine ve aynı forma sahip TOSHIBA LED ampuller; tüketicilerin alıştıkları ve ihtiyaç duydukları aydınlatmayı sunarken, LED teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu da sağlıyor. Farklı renk ve güç seçenekleri ile en geniş alanları bile başarıyla aydınlatabilen Toshiba LED ürünleri ile evinizde ya da ofisinizde keyifli vakit geçirebilirsiniz.