OFİS ALANLARI İÇİN İDEAL TOSHİBA E-CORE LED BASELIGHT AYDINLATMA

120 yıldır aydınlatma ürünlerinde bir numara olan Toshiba geleceğin aydınlanma teknolojisi Led alanında iddalı ürünlerle öne çıkmaya devam ediyor.

Toshiba ailesine en son katılan E-core Led Baselight aydınlatma ürünleri geniş ofis alanları ve iş ortamları için sabit ve homojen bir aydınlatma sunuyor.

57,5 watt lık güç ve 2700 Im değeri ile çalıştığı süre boyunca çağdaş ve tasarruflu ofis ortamları yaratıyor. Sabit ışık akı kontrolü tüm çalışma süresi boyunca düzgün bir parlaklık sağlıyor. 600x600 mm ölçüsü IP65 değeri ile seçimleriniz arasında yer olmaya aday.

Yeryüzü ile uyum içinde yaşamayı ve değer katmayı öngören bir yaklaşım içinde olan TOSHIBA küresel ısınmayı azaltmak ve kaynakların verimli kullanılmasını sağlamak için herkesi duyarlı olmaya teşfik ediyor.

Standart ürünlerle aynı duya, aynı ışık renklerine ve aynı forma sahip TOSHIBA LED ampuller; tüketicilerin alıştıkları ve ihtiyaç duydukları aydınlatmayı sunarken, LED teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor. farklı renk ve güç seçenekleri ile en geniş alanları bile başarıyla aydınlatabilen Toshiba LED ürünleri ile evinizde ya da ofisinizde keyifli vakit geçirebilirsiniz.