TOSHİBA HASSAS ODAKLI AYDINLATMA İÇİN LED NEOACCENT SERİSİNİ SUNAR

Led aydınlatma ürünlerinde bir numara olan Toshiba aydınlatma ailesinde led NEOACCENT serisinide ekledi. Zarif hassas ve odaklı vurgu aydınlatmasına özel 3 farklı tasarım ile değişik mimari alan çözümleri için tasarlanmış ürün olan NEOACCENT'in Tracklight Recessed extractable recessed battery olarak 3 farklı modeli bulunmaktadır.

Tracklight 3 başlığı ile çoklu aydınlatma sağlayabileceğiniz bir üründür. Bununla birlikte Recessed Extractable Dali dim özelliği, Recessed Battery ise tekli çift ve üçlü montaj olanağı ile bireysel lamba yenilemede büyük esneklik sunmaktadır.

Toshiba'nın bu yeni serisi güçlü CBCP ve ayarlanmış lensi sayesinde tamamen düzgün ve doğru ışık açısı sağlar .

1700 ve 2600 lümen değeri, 3000k ve 4000k ışık renkleri, Dal idim özelliği, Ra 85 özelliği ve siyah gri beyaz renk seçenekleri ile mağaza, alışveriş merkezleri, sergi alanları gibi bir çok ortamda kullanmak isteyeceğiniz bir ürün.

Toshiba Neoaccent serisi, 22w/32w güç tüketimi, 15/25/35 derece ışık açıları ve 81Im/W değeri ile mimari alanların tamamında vazgeçilmez olmaya aday bir ürün olucaktır.

Toshiba, led Aydınlatma ürünleri ile küresel ısınmayı azaltmak ve kaynakların verimli kullanılmasını sağlamak için herkesi duyarlı olmaya teşvik etmeye devam etmektir.