Hoşgeldin, Ziyaretçi
Giriş Yap yada Kayıt Ol

Toshiba Core I5 ve Core I7 Notebook Alanlara Microsoft Office 2010 Hediye

ŞİMDİTOSHIBA CORE I5 ve CORE I7 NOTEBOOKLAR MICROSOFT OFFICE 2010 HEDİYELİ!

KAMPANYAİŞLEYİŞİ

Kampanya, Toshiba yetkilisatıcıları ve zincir mağazalardan 29Eylül - 8 Ekim 2012 tarihleri arasında satın alınacak ToshibaTürkiye Distribütörü TNB garantili kartlı tüm Core i5 ve Core i7 Toshiba notebooklariçin geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için;

  1. Müşterilerimizin hediyeoffice@toshibatr.com adresine aşağıdaki bilgi ve evrakları e-posta yoluyla iletmesi gerekmektedir:

a. Müşteri adına,Toshiba yetkili satıcıları ve zincir mağazalar tarafından 29 Eylül 2012- 8 Ekim2012 tarihleri arasında düzenlenmiş Toshiba Core i5 ve Core i7 notebookaait  fatura kopyası

b. İletilenfaturaya konu olan Toshiba Türkiye Distribütörü  TNB garantili Toshiba notebook’a ait seri numarası

2. Yukarıdakişartları yerine getiren başvuru sahiplerine, başvuruda belirtecekleri postaadresine Microsoft Office 2010*  gönderimiyapılacaktır.

Kampanyaişleyişinde, www.toshibatr.com webadresinde belirtilen kampanya koşulları geçerli olacaktır.     

*OfficeHome and Student 2010

KAMPANYA KOŞULLARI

  • Kampanyadan , Toshiba Türkiye Distribütörü TNB  garanti kartlı Toshiba notebooklar için; faturanın adına düzenlenmiş olduğu kullanıcılar faydalanabilir.
  • Kampanya 29 Eylül-8 Ekim 2012 tarihleri arasında satın alınmış  Core i5 ve Core i7 işlemcili  ürünler için için geçerlidir.
  • Kullanıcılarımızın hediyeoffice@toshibatr.com adresine, Kampanya İşleyişi kısmında belirtilen  bilgi  ve evrakları e-posta  yoluyla iletmesi gerekmektedir.
  • Kampanyadan yararlanmak için, son başvuru tarihi, 15 Ekim 2012 Pazartesi  saat 18:00’dır.
  •  Bir ürüne ait seri numarası, birden fazla başvuru için kullanılamaz.
  • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.