• Tosihba
  No Matter What
  Fiyat
  Satın Al
 • Tosihba
  No Matter What
 • Tosihba
  NMW Hasar Garantisi
  NMW Çalınmaya Karşı Garanti
Hırsızlık

HIRSIZLIK


Taşınabilir bilgisayarınız garanti süresi içinde çalınırsa, birebir aynı veya eşdeğer bir notebook ile değiştirebilirsiniz.

Koşulsuz İade

KOŞULSUZ İADE


Cihazı satın alıp kullandıktan sonra, üründen tamamen memnun kalmadığınız takdirde ürünü iki hafta içinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Hasar Garantisi

HASAR GARANTİSİ


Taşınabilir bilgisayarınız garanti süresi kapsamında kaza sonucu hasarlanırsa cihazınızı ücretsiz tamir ettirebilirsiniz.

No Matter What


Aksilikler, kazalar ve kararsızlıklar hepimizin hayatında.. Hal böyle olunca da hazırlıklı olmak şart. Ancak insan her duruma hazırlıklı olamıyor. Bu durumda da Toshiba devreye giriyor ve No Matter What Garantisi ile sizi kazalara, hırsızlıklara hatta kararsızlıklara karşı koruyor...

Kullanıcı Hatası Kazalar


Ufak kazalar hepimizin başına gelir. Ancak bu kazalar fotoğraf ve videolarınızı sakladığınız ya da iş için özenle kullandığınız Toshiba notebookunuzun başına gelince çok daha can sıkıcı bir hal alıyor. Tabii No Matter What (NMW) Garanti Paketiniz yoksa. Çünkü NMW ile her ne olursa olsun Toshiba garantisi altında olursunuz.

Kullanıcı Hatası Kazalar


Toshiba No Matter What (NMW) Garanti Paketi ile ne olursa olsun garanti dışı kalma, her an Toshiba güvencesi altında olmanın keyfini çıkart!

Kullanıcı Hatası Kazalar


Toshiba No Matter What (NMW) Garanti Paketi ile her durumda garanti kapsamında kalmanın avantajını kaçırmayın!

Hırsızlık Garantisi


No Matter What (NMW) Garanti Paketiyle Hırsızlık Sonucu Giden Bilgisayarınızın Aynısını ya da Dilerseniz Başka bir Modeli Eski Bilgisayarınızın yerine ücretsiz olarak veriyoruz…

Koşulsuz İade


Hangi Toshiba’yı alacağınıza karar vermekte zorlandığınızda No Matter What (NMW) garanti paketine 14 Günde Koşulsuz İade maddesini sayesinde Bilgisayarınızı aldıktan sonraki 14 gün içerisinde başka bir Toshiba ile değiştirebilirsiniz ya da dilerseniz paranızı iade alabilirsiniz.

NO MATTER WHAT GARANTİ PAKETİ SATIN AL


Toshiba’nın Kırılmayı, Çalınmayı ve Kullanıcı Hatası Olan Arızalanmaları Bile Garanti Kapsamına Alan, Efsanevi Garantisi No Matter What Şimdi 159 TL’lik İnanılmaz bir Fiyata Seni Bekliyor…
NMW Garanti Satın Al

NMW Garantimi Aktive Et

KAMPSAM VE KOŞULLAR

 • No Matter What ( Ne olursa olsun ) güvence paketi cihazınızı, doğal afetler, kaza sonucu hasar, çalınma durumu gibi risk taşıyan durumlara karşı korur.
 • No Matter What güvence paketi ilk 14 gün içerisinde koşulsuz iade etme hakkını vermektedir.
 • No Matter What güvence paketi yalnızca Toshiba dizüstü bilgisayarınızın alındığı tarihten sonraki ilk 14 gün içerisinde satın alınması ve aktive edilmesi durumunda Türkiye Distribütörü TNB Garanti kartlı Toshiba Notebook modelleri için geçerlidir.
 • Aktivasyon işlemi gerçekleştirilmiş olan her cihaz yukarıda belirtilen sigorta kapsamlarından ilk bir yıl içerisinde herhangi birinden sadece 1 kez yararlanabilirler.
 • NMW güvence paketinden Toshiba Türkiye Distribütörü TNB Garanti kartlı Toshiba
 • İlk 14 gün içerisinde değiştirme hizmetinden faydalanıldığında iade alınan eski ürün Notebooklar faydalanabilirler.
 • satıştan sonraki 14 gün boyunca TNB Bilgisayar ve Görüntülü Sistemleri A.Ş. sorumluluğundadır. Satıştan sonraki 14 gün sonunda müşteriler  tarafından oluşabilecek her türlü talepte eski cihazın iadesi ile ilgili TNB Bilgisayar ve Görüntü sistemleri A.Ş. taahhüt vermemektedir.
 • Cihaz değişim işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve ücret iadesi işlemleri kanunen 30 gün içerisinde tamamlanmış olacaktır.
 • Kullanıcıların www.toshibatr.com/nmw adresine, güvence paketine ait işleyiş kısmında belirtilen bilgiler ile kayıt aktivasyonu yapması gerekmektedir.
 • Bir ürüne ait seri numarası, birden fazla başvuru için kullanılamaz.
 • No Matter What güvence paketi, satın alma ve aktivasyon işlemlerini eksiksiz olarak cihazın satın alındığı ilk 14 gün içerisinde tamamlayan müşterileri kapsar.  Belirtilen tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
 • NMW güvence paketine sahip olan bir müşteriden gelen eski cihaz, garanti kapsamı dışında kalan durumlarda, aksi belirtilmediği sürece NMW güvence paketi kullandırılır.
 • Kampanyaya katılan herkes belirtilen tüm şartları kabul etmiş sayılır.
 • Belirtilen güvence paketinden 2. El ürünler faydalanamaz.
 • No Matter What güvence paketi devredilemez, satılamaz, üçüncü kişilere kullandırılamaz.
 • Sadece No Matter What güvence paketini satın almış müşteri tarafından kullanılabilir.
 • NMW kampanyası, diğer kampanyalar ile birleştirilemez ve birden çok alışverişte kullanılamaz.


SERVİS ETKİNLEŞTİRME

Bu güvence paketi, yalnızca Toshiba dizüstü bilgisayarınızın alındığı tarihten sonraki ilk 14 gün içerisinde satın alınması ve aktive edilmesi durumunda geçerlidir.

Bu hizmet cihazın garanti süresi içerisinde kullanılabilecektir.


NMW güvence paketinin aktive edilmesi için;
No Matter What güvence paketinizi, Toshiba dizüstü bilgisayarınızın satın alındığı tarihten sonraki ilk 14 gün içerisinde, www.toshibatr.com/nmw adresinde “yeni başvuru”  için gerekli link kullanılarak

 • Kullanıcı Bilgilerinin
 • Ürün Bilgilerinin
 • Ürün seri numarasının
 • Satın alma faturasının bir kopyasının

İletilmesi gereklidir. Bu işlemin ardından No Matter What için KDV dahil 159 TL ödeme için anlaşmalı banka kredi kartıyla ödeme işlemi gerçekleştirilir. Başarıyla sonuçlanan işlemlerin sonunda, başvurunuzun başarıyla alındığı başvuru ekranında ve ayrıca sağlamış olduğunuz e-mail adresinize No Matter What güvence paketiniz ile ilgili onay durumuna ilişkin bilgi gönderilecektir. Başvuru durumu yine aynı adres üzerinden kontrol edilebilecektir..
Bu servis yalnızca kayıt işleminin yapıldığı Toshiba ürünü için geçerlidir.
Bu servis yalnızca TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemi A.ş. Garanti kartına sahip ürünlerde geçerlidir.SERVİS VE DESTEK ALMA

Bu servis, Toshiba ürününüzün satın alındığı tarihten başlayarak alınan serviste belirtilen süre boyunca geçerlidir. Toshiba ürününüzde herhangi bir sorun ortaya çıkması durumunda, servis desteği almak için lütfen aşağıda açıklanan prosedürleri uygulayın.
TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.ş ile irtibat kurmadan önce, lütfen şu adımları uygulayarak kısa bir inceleme yapın.

 • Ürününüzün elektrik şebekesine doğru bir şekilde bağlandığından/pilinin dolu olduğundan ve açıldığından emin olun
 • Aksesuarları ve harici bağlantıları kaldırarak ürünü orijinal yapılandırmasına sıfırlayın. Yeni yüklenen yazılım programlarının sorunlara neden olabileceğini göz önünde bulundurun ve bunları kaldırın.
 • Web sitemizin destek bölümünde ürününüzü kullanma ve sorun giderme konusunda önemli ipuçları ve yazılım güncelleştirmeleri bulabilirsiniz.

Teknik destek almak ya da servis kaydı oluşturmak için yine web sitemizin destek bölümünden kesintisiz olarak faydalanabilirsiniz.
www.toshibatr.com/destek


1. İLK 14 GÜN İÇERİSİNDE İADE

Eğer Toshiba dizüstü bilgisayarınızı 14 gün içinde iade olanağıyla geri vermek isterseniz, lütfen 0850 360 86 74 numaralı çağrı merkezimizi arayın. Geri iade nedeniyle ilgili bir beyanname doldurmanız, tarafınızdan talep edilecek belgeleri ( satın alma faturası, kişisel bilgiler, ürün seri numarası vb.) sağlamanız durumunda cihazınızı geri iade edebilmeniz için gerekli bilgilendirme çağrı merkezimiz tarafından sağlanacaktır. Eksik parça, aksesuar ve hasarlı cihaz durumunda, ilgili cihazın 14 gün içinde iade politikası altında iade edilemeyeceğini ve talebinizin reddedileceğini lütfen unutmayın.


2. KAZA SONUCU HASAR KORUMASI

Kaza sonucu hasar koruması, bu hüküm ve koşullarda listelenen istisnalar dışında, Toshiba ürününün çalışması üzerinde olumsuz etkisi olan ve beklenmedik bir dış etkenden kaynaklanan her türlü bozulma veya hasarı kapsar.
Kaza sonucu hasar oluşması durumunda, lütfen talebin kapsamını sınırlamak ve Toshiba ürününü korumak için derhal gerekli tüm önlemleri alın ve herhangi bir onarım yapmayın.
Lütfen kazadan sonraki 72 saat içinde 0850 360 86 74 numaralı çağrı merkezimizi arayarak öncelikle kayıt oluşturun.

 • Aşağıda belirtilen belgeleri ile birlikte cihazınızın Merkez servisimize ulaştırılması konusunda çağrı merkezimiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılacaktır.
 • Ürünün model numarasını, seri numarasını ve satın alınma tarihini gösteren satın alma faturasının aslı veya fotokopisi.  
 • Toshiba ürününe ilişkin referans bilgilerinin (ürün adı, model numarası ve seri numarası) ve irtibat bilgilerinizin yanı sıra olayın gerçekleştiği tarihi, saati ve koşulları tam olarak belirten tasdikli bir bildiri.
 • Bildirim sizin tarafınızdan yapılmalıdır ve istenen bilgileri içermeyen talepler reddedilebilir.
 • TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.ş, onarım talebi gerekçesinin değerlendirilmesi için gerekli gördüğü destekleyici belgeleri talep etme hakkını saklı tutar.

3. ÇALINMAYA KARŞI KORUMA

Çalınmaya Karşı Koruma, bu hüküm ve koşullarda listelenen istisnalar dışında, belgelenmiş haneye tecavüz durumlarını veya açık şiddet göstergelerini taşıyan tüm hırsızlık olaylarını kapsar.

Ürünün çalınması durumunda, 48 saat içinde ilgili emniyet yetkililerine şikâyet dilekçesi vermeniz gerekir. Bu şikayet ihbarı, Toshiba ürününe ilişkin referans bilgilerinin (seri numarası) yanı sıra ürünün çalındığı koşulları da belirtmelidir. Şikayet ayrıca, Toshiba ürününün kaybedilmesi durumunu bir “çalınma” vakası olarak nitelendirmelidir.

Lütfen kazadan sonraki 72 saat içinde 0850 360 86 74 numaralı çağrı merkezimizi arayarak öncelikle kayıt oluşturun.

Aşağıda belirtilen belgelerin tarafımıza ulaştırılması ile ilgili olarak  çağrı merkezimiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılacaktır.   

 • Ürünün model numarasını, seri numarasını ve satın alınma tarihini gösteren satın alma faturasının aslı veya fotokopisi.
 • Şikayet ihbarının aslı veya fotokopisi.
 • Toshiba ürününe ilişkin referans bilgilerinin (ürün adı, model numarası ve seri numarası) ve irtibat bilgilerinizin yanı sıra olayın gerçekleştiği tarihi, saati ve koşulları tam olarak belirten ve Toshiba tarafından sağlanan forma uygun olan tasdikli bir bildiri.
 • Haneye tecavüz yoluyla çalınma durumunda, mülke ilişkin sigorta şirketine yapılan olay bildirimi ve Toshiba ürününün çalındığı mülkün onarımı için fatura.
 • Saldırı veya şiddet yoluyla çalınma durumunda, tıbbi rapor veya şahit ifadesi.
 • Bildirim sizin tarafınızdan yapılmalıdır ve istenen bilgileri içermeyen talepler reddedilebilir.
 • TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş, talebin geçerliliğinin değerlendirilmesi için gerekli gördüğü destekleyici belgeleri talep etme hakkını saklı tutar. 


MÜŞTERİ SORUMLULUKLARI

Lütfen bir garanti talebiyle bağlantılı olarak Toshiba ürününüzü Toshiba Yetkili Servis Sağlayıcınıza iade etmeden önce Toshiba ürününüzdeki tüm verilerin eksiksiz olarak yedeklenmiş olduğundan emin olun. Size ait, gizli veya kişisel verilerinizi ve bilgilerinizi bilgisayarınızdan kaldırın. TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş, herhangi bir programda, verilerde veya çıkarılabilir depolama ortamlarında meydana gelen hasar veya kayıplardan ya da herhangi bir programın veya verilerin geri ya da yeniden yüklenmesinden sorumlu değildir. Müşteri kişisel bilgi ve verilerini tamamen silmiş olmak ile sorumludur. TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş’nin bu konuda ayrıca bir kontrol sorumluluğu söz konusu değildir. TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş, kâr kayıplarından veya sonuç olarak ortaya çıkan kayıplardan, veri kayıplarından, yazılım kayıplarından ya da yazılımın yeniden yapılandırma maliyetlerinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.PARÇA VE MALZEMELER

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş, kendi tercihine bağlı olarak, standart garanti kapsamındaki tüm dizüstü bilgisayarları veya onların parçalarını (piller hariç), tüm servis süresi boyunca ücretsiz olarak yeni ya da yenilenmiş parçalarla onaracak veya değiştirecektir.

Piller için garanti süresi parçanın doğası nedeniyle 1 yıl ile sınırlıdır.

Bu servis kapsamında onarılan veya değiştirilen herhangi bir ürün veya parça, ürün veya parça için geçerli olan garanti süresinin geri kalanı boyunca veya üç ay süresince (hangisi daha uzunsa) garanti kapsamında olacaktır.

Garanti kapsamında değiştirilen tüm ürün ve parçalar TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş.  sağlayacaktır.

Klavye değişimi gerekirse yalnızca İngilizce klavyeler veya mevcutsa, servisin sağlandığı ülkenin yerel dilindeki klavyeler sağlanacaktır.SERVİS SINIRLAMALARI VE İSTİSNALAR

Taleplerin tekrarlanması halinde TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş, tüm destekleyici belgeleri talep etme ve belirsiz ya da eksik belgelerin olması durumunda tüm talepleri reddetme hakkını saklı tutar.

Bu servis hiçbir yazılım için geçerli değildir. Toshiba ürününün bu servis kapsamında olmayan bir nedenden ötürü onarılması gerekirse TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş; parçaları, işçiliği ve masrafları size fatura etme hakkını saklı tutar.

Servis işletim sisteminin, diğer yazılım programlarının ve diğer konfigürasyonların kurulumu, tüm yerinde müdahaleler, diğer ekipmanla bağlantı ve uyumluluğu içeren tüm çözümler, bilgisayar ağındaki tüm problem çözümleri ve sabit sürücüde bulunan bilgilerin, verilerin, yazılım programlarının ve yazılım paketlerinin kurtarılmasını kapsamaz. Ürün ya da parçadaki arızanın, Toshiba Yetkili Satıcısı veya Yetkili Servis Sağlayıcısı dışında başka bir yerde yapılan servis, bakım ya da onarımdan kaynaklanması veya ürün ya da parça etiketlerinin/seri numaralarının değiştirilmiş ya da okunamaz hale getirilmiş olması durumunda bu servis ve standart garanti geçerli olmaz.

Aksesuarlar bu servis kapsamında değildir. Herhangi bir arıza durumunda lütfen yerel Toshiba satıcınızla temas kurun.

Aktivasyon işlemi gerçekleştirilmiş olan her cihaz yukarıda belirtilen güvence kapsamlarından ilk bir yıl içerisinde herhangi birinden sadece 1 kez yararlanabilirler.

Garanti uzatım paketi ile orijinal garanti süresinin uzatılmış olması NMW güvence paketinin geçerlilik süresini uzatmamaktadır.

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. , önceden haber vermeksizin, bu güvence paketini değiştirme, düzeltme veya engelleme haklını saklı tutar.


Kaza Sonucu Hasar Koruması aşağıdakileri kapsamaz:

 • Kasten hasar verme veya yetkisiz onarım gibi, Toshiba ürününün beklenmedik biçimde kaza sonucu hasar görmesi tanımına karşılık gelmeyen tüm olaylar.
 • Aileniz veya çalışanlarınızın yanı sıra, size ait veya sizin sorumluluğunuz dahilindeki kasti hatalar.
 • Yangın durumu haricinde, hasar gören Toshiba ürününü sağlayamadığınız hasarlar.
 • Haneye tecavüz ve şiddet içermeyen çalma veya çalma teşebbüsü sonucunda oluşan hasarlar.
 • Açık ihmaliniz veya uygunsuz kullanımınız sonucu oluşan hasarlar 
 • Toshiba ürününün size teslimatından önce veya teslimatı sırasında oluşan hasarlar. Kusurlardan ve kötü işçilikten kaynaklanan hasarlar.
 • Toshiba ürününün bakımı, incelenmesi, değiştirilmesi, iyileştirilmesi veya geliştirilmesi için harcamalar.  
 • Toshiba ürününün kullanımından kaynaklanan eskime ve aşınma veya kalıcı etkiler; tıkanma, oksitlenme, aşınma veya pasla kaplanma.
 • Besleyici piller, anten, besleyici kablolar veya cihazlar arasındaki bağlantı kablolarıyla ve daha genel olarak Toshiba ürününün açılmasını gerektirmeyen herhangi bir aksesuarla veya değiştirilebilir öğeyle sınırlı hasarlar.
 • Sizin tarafınızdan yapılan teknik değişiklikler ve onarımlar.
 • Toshiba ürününün kurulumu veya montajı sırasında veya montaj bir onarım kuruluşuna verildiğinde oluşan hasarlar.
 • Toshiba’nın kullanım belgeleri ve talimatlarının takip edilmemesi veya uygulanmaması. 
 • Sonuç olarak meydana gelse de gelmese de, Toshiba ürününde oluşan işletim kayıpları veya fiziksel olmayan tüm hasarlar.
 • Depremler, tsunamiler, yanardağ patlamaları, seller ve nehirler dahil su kütlelerinin taşması.
 • İç savaş, dış savaş, doğrudan veya dolaylı patlama etkilerinden kaynaklanan hasarlar, atom çekirdekleri veya radyoaktivite dönüşümlerinden ısı veya ışımaların serbest kalması ve parçacıkların yapay olarak hızlandırılmasından kaynaklanan radyasyon etkileri.
 • Hükümete veya bir kamu yetkilisine ait düzenleme yoluyla ele geçirme, el koyma, kamulaştırma, ambargo, haciz veya yıkım sonucunda oluşan hasarlar.
 • Toshiba ürününün taşınma sırasında uygun biçimde paketlenmemesinden kaynaklanan hasarlar.
 • Sigorta kapsamındaki hasarlar.

Çalınmaya Karşı Koruma aşağıdakileri kapsamaz:

 • Açıklanamayan kayıplar, eksik parçalar veya yok olmalar.
 • Motorlu taşıtlarda gerçekleştirilen çalınma olayları.
 • Cihazların araç içinde bırakılması sonucu oluşabilecek tüm hırsızlıklar teminat dışıdır. 
 • Üçüncü taraflar haricindeki bir kişi veya Toshiba ürününün çalındığı mülkün korunması ve izlenmesinden sorumlu kişi tarafından gerçekleştirilen çalma veya çalmaya teşebbüs durumu.
 • Çizikler, döküntüler, lekeler veya aşınmalar ve daha genel olarak, Toshiba ürününün çalışmasını etkilemeyen harici parçalarda oluşan hasarlar.
 • Açık alanda, denizyolu veya karayolu taşımacılığında el çantasında taşınmayan ve sizin veya sorumlu bulunan başka bir kişinin doğrudan ve yakın gözetimi altında bulunmayan Toshiba ürünleri.

Kullanıcı YorumlarıÇalınma ve su dökülmesi v.s gibi konuları kapsayan bir garantiyi ben ilk defa duydum bence büyük olay...


28 Temmuz 2013 Ahmet Atıl

Bende Toshiba kullanıcısı olarak helal olsun diyorum. Ürünlerinden gayet memnunum..


27 Temmuz 2013 Sevinç Mert

Süper garanti..Toshiba gibisi yok helal olsun adamlara..


27 Temmuz 2013 Seray Ekim

Toshiba laptop'umda da vardı "no matter what", fikir çok hoş, duvara vurup vurup yenisini almak istedim hep;ama yedi mi,yemedi :D


20 Temmuz 2013 Alpi35

NMW muhteşem bir kampanya bence..


29 Temmuz 2013 Ahmet Atıl

NMW gerçekten çok başarılı bir hizmet. Toshiba’ya zaten güveniyordum ama onların da kendilerine bu kadar güvendiğinin bir göstergesi olan bu garanti paket beni iyice ikna etti. Herkese tavsiye ederim..


K. Melih Yılmaz

Bilgisayarımı aldıktan 3 ay sonra evime hırsız girdi ve bilgisayarım da çalınanlar arasındaydı. Polise gidip gerekli raporları aldım. Ardından başvurumu yaptım ve No Matter What’ın çalınmaya karşı garantisinden faydalandım. Yaklaşık 2 hafta sonunda yeni bilgisayarım elime ulaştı. Teşekkürler Toshiba..


Eren Han

2 yaşındaki küçük kızım yanlışlıkla(!) bilgisayarımı temizlemek için üzerine su döktü. 3 dakika içinde ölen bilgisayarımıysa Toshiba yeniledi. İyi ki Toshiba almışım da NMW hediyesinden faydalanabildim..


Serap Acar

20.09.2013 tarihinde yeni Satellite C50 modelini aldım. Hediye olarak NMW paketi verdiler. Evet güzel bir kampanya dedim ama bu kadar işe yarayacağını tahmin edememişim. Geçen hafta evde küçük bir kazaya kurban gitti ve ekranı kırıldı. Hemen NMW paketinden faydalanmak için başvuruda bulundum ve cihazı servise yolladım. Az önce aradılar ve tüm tamiri ücretsiz olarak yapacaklarını söylediler. Teşekkürler Toshiba..


Yasin Eren Yıldız

Arkadaşımın önerisiyle Toshiba bilgisayar aldım. Hediye olarak NMW paketini de aldım, hemen aktive ettim. Toshiba garantisi süper.. Umarım kullanmak zorunda kalmam 


Elif Kabacaoğlu

Oğluma tablet aldım. Ancak düşürdü ve ekranının kenarı kırıldı. NMW’tan faydalanarak 5 kuruş harcamadan tamir ettirdik. Güzel bir garanti..


Serdar Karaçelik

Sıkca Sorulan Sorular

 • İlk 14 Günde İade, Çalınmaya Karşı Koruma, Kaza Sonucu Hasar Koruması koşullarının hepsinden yararlanabiliyor muyum?

  • Aktivasyon işlemi gerçekleştirilmiş olan her cihaz, yukarıda belirtilen sigorta kapsamlarından herhangi birinden garanti sürelerince 1 kez yararlanabilmektedir.
 • No Matter What Garantisinin geçerlilik tarihi nedir?

  • NMW Garanti paketinin geçerlilik süresi 1 yıldır.
 • Cihazıma garanti uzatımı paketi aktivasyonu yaptım şuan garantisi 3 yıl bu durumda NMW’nin geçerlilik süresi de 3 yıl mı olacak?

  • Garanti uzatım paketi ile orijinal garanti süresinin uzatılmış olması NMW garanti paketinin geçerlilik süresini uzatmamaktadır.
 • NMW paketini satın aldıktan sonra kaç gün içerisinde aktive etmeliyim?

  • NMW garanti paketi , yalnızca Toshiba dizüstü bilgisayarınızın satın alındığı tarihten sonraki 14 gün içerisinde aktive edilmesi durumunda geçerlidir.
 • NMW paketi aktivasyonumu nereden, nasıl yapacağım ?

  • www.toshibatr.com/nmw adresinde aktivasyon için gerekli link kullanılarak, kullanıcı bilgilerinin, ürün bilgilerinin ve satın alma faturasının bir kopyasının iletilmesi gereklidir.
 • Yazılım problemleri NMW kampsamında değerlendirilecek mi?

  • Bu servis hiçbir yazılım için geçerli değildir. Yalnızca donanımsal arızalarda geçerlidir. Servis işletim sisteminin, diğer yazılım programlarının ve diğer konfigürasyonların kurulumu, tüm yerinde müdahaleler, diğer ekipmanla bağlantı ve uyumluluğu içeren tüm çözümler, bilgisayar ağındaki tüm problem çözümleri ve sabit sürücüde bulunan bilgilerin, verilerin, yazılım programlarının ve yazılım paketlerinin kurtarılmasını kapsamaz.
 • Cihazım arızalandığında cihazımı nereye götürmeliyim?

  • NMW kampsamında yararlanacağınız servis hizmetleri için cihazınızı Toshiba merkez servisi TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.ş’ ye yönlendirmeniz gerekmektedir.

   Bunun için ,
   Yöntem 1; Web sitemizdeki destek kısmından online servis formu oluşturarak, www.toshibatr.com/destek
   Yöntem 2 ; 0850 360 86 74 nolu çağrı merkezimizi arayarak,
   Yöntem 3 ; Doğrudan merkezimize elden getirerek

   Cihazınızın servis hizmetinden yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Başvuru sonrasında anlaşmalı kargo** şirketimiz belirttiğiniz adresten cihazınızı alacaktır.
   ** Kargo Türkiye’nin heryerinde ücretsiz olarak işlem yapmaktadır.
TOSHIBA

© Copyright 2013 ToshibaTR.Com